Belka
Piątek, 1 Grudnia 2023   imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wiadomości
 
Ełk: Kontynuacja działań MOPS w zapobieganiu przemocy

Ełk: Kontynuacja działań MOPS w zapobieganiu...

Data dodania: 2023-01-13
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pozyskał Na realizację projektu „SKUTECZNIE = BEZPIECZNIE W EŁKU” dofinansowanie w wysokości 233 250 złotych.  więcej »
 
Kostka brukowa - trwała i estetyczna nawierzchnia

Kostka brukowa - trwała i estetyczna nawierzchnia

Data dodania: 2022-10-04
Jedną z najskuteczniejszych, najtrwalszych i najszybszych metod utwardzania zróżnicowanych nawierzchni pozostaje wyłożenie kostki brukowej. Nowoczesne technologie montażu i demontażu znacznie przyspieszają i ułatwiają ten proces. Kostka brukowa to także niezwykle estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie przy nawierzchniach o dużej powierzchni.  więcej »
 
Tylko dwa miesiące na realizację bonu turystycznego

Tylko dwa miesiące na realizację bonu turystycznego

Data dodania: 2022-07-29
Zbliża się półmetek wakacji a liczba aktywowanych bonów turystycznych rośnie. Do tej pory rodzice i opiekunowie z 4,3 mln przyznanych bonów aktywowali ponad 3,5 mln. Na Podlasiu aktywnych jest 94 tys. bonów. Jednak wciąż pozostało 27 tys. bonów nieaktywnych. Warto się pospieszyć zarówno z aktywacją, jak i realizacją świadczenia, bo czasu coraz mniej. Ważność bonów upływa 30 września. więcej »
 
Ełk: Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za motorówką

Ełk: Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za...

Data dodania: 2022-07-21
  Skoki i jazda figurowa, to dwie kategorie, w których najlepsi zawodnicy z Polski powalczą o zwycięstwo w Ełku. Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za motorówką odbędą się na tafli Jeziora Ełckiego już w najbliższy weekend, tj. 23-24 lipca. Wstęp dla widzów wolny. więcej »
 
Ełk: Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA

Ełk: Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA

Data dodania: 2022-07-15
  Już za chwilę Ełk po raz kolejny stanie się kabaretową stolicą Mazur. To za sprawą rozpoczynającego się wkrótce 27. Mazurskiego Lata Kabaretowego MULATKA. W ełckim amfiteatrze wystąpią m.in. takie kabarety jak: Chyba, Nowaki, Paranienormalni, Grupa MoCarta oraz Artur Andrus, czy Andrzej Poniedzielski. Gwarantowana kilkudniowa, duża dawka humoru i żartów. więcej »
 
NEXERA nabyła infrastrukturę światłowodową od Fan-Texu

NEXERA nabyła infrastrukturę światłowodową od...

Data dodania: 2022-06-13
Nexera konsekwentnie rozszerza zasięg swojej sieci szerokopasmowej. Hurtowy operator telekomunikacyjny zakupił infrastrukturę światłowodową od firmy Fan-Tex, operującej w województwie warmińsko-mazurskim. Pozyskana sieć obejmuje kilkanaście tysięcy gospodarstw domowych zlokalizowanych w powiatach ełckim i oleckim. więcej »
 
Masz światłowód NEXERY? Możesz korzystać z usług Play!

Masz światłowód NEXERY? Możesz korzystać z...

Data dodania: 2022-06-01
Mieszkańcy Regionu Warmii i Mazur mogą już korzystać z usług cyfrowych sieci Play: internetu i telewizji poprzez superszybki światłowód Nexery. Użytkownicy mają do wyboru prędkość transferu aż do 1 Gb/s, co pozwala na równoległą pracę, naukę i korzystanie z cyfrowej rozrywki przez wszystkich domowników. Obecnie na sieci światłowodowej Nexery w Regionie Warmii i Mazur swoje usługi świadczą wszyscy operatorzy ogólnopolscy oraz 6 regionalnych. więcej »
 
Ełk: Festyn i otwarcie Montessoriańskiego Ogrodu Sensorycznego

Ełk: Festyn i otwarcie Montessoriańskiego Ogrodu...

Data dodania: 2022-05-27
Zakończyły się prace w Montessorianskim Ogrodzie Sensorycznym przy zamiejscowym oddziale Miejskiego Przedszkola Słoneczna Ósemka. Powstało dziewięć stref stymulujących zmysły i rozwijających różnorodne umiejętności dzieci. Oficjalne otwarcie ogrodu i festyn zaplanowano na 2 czerwca. więcej »
 
Ełk: Ełckie Dni Ziemi

Ełk: Ełckie Dni Ziemi

Data dodania: 2022-04-19
Dzisiaj (19 kwietnia) rozpoczynają się w Ełku obchody Dni Ziemi i potrwają do niedzieli 24 kwietnia. Zaplanowano wiele wydarzeń, a wśród nich akcję „Śmieci oddajesz – drzewko dostajesz”, sprzątanie świata, bieg oraz rajd rowerowy. Dodatkowo w bibliotece będzie można wymienić się grami i książkami, a w kinie ECK obejrzeć filmy. Sprawdź szczegóły akcji. więcej »
 
Ełcka Karta Seniora 60+ obywatelom Ukrainy

Ełcka Karta Seniora 60+ obywatelom Ukrainy

Data dodania: 2022-04-11
Prezydent Miasta Ełku zaprasza obywateli Ukrainy, którzy ukończyli 60 rok życia, przybyli do Polski oraz zamieszkali na terenie Miasta Ełku, do składania wniosków o wydanie „Ełckiej Karty Seniora 60+”. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1528
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat ełcki - powiat wschodniej części województwa warmińsko – mazurskiego z siedzibą w mieście Ełk. W skład powiatu liczącego 1112 km2 powierzchni wchodzą gminy: Ełk, Kalinowo, Prostki i Stare Juchy.

Powiat ełcki jest znaczącym ośrodkiem przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, spożywczego i drzewnego. Na jego terenie funkcjonuje podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Liczba mieszkańców powiatu szacowana jest na około 86 tysięcy. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola