Belka
Niedziela, 20 Czerwca 2021   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Agro break, nowy trend w krajowych podróżach

Agro break, nowy trend w krajowych podróżach

Data dodania: 2020-07-25
Czy w dobie pandemii i po niej zmienią się tendencje dotyczące weekendowych lub krótkich kilkudniowych wyjazdów? Przypuszczamy, że minie moda na city break, zamiast tego polscy turyści skupią się na nowej formie wypoczynku - agro breaku. więcej »
 
Domowe przyzwyczajenia a biurowe wymagania – modowy powrót do pracy

Domowe przyzwyczajenia a biurowe wymagania –...

Data dodania: 2020-06-04
Ostatnie tygodnie pod wieloma względami nie były dla nas łaskawe. Jednak ci, którzy pracują z domu na pewno docenili jeden aspekt nowej rzeczywistości – pełną swobodę (i wygodę) w kwestii stroju. Czy powrót do biura oznacza, że musimy zrezygnować z tego komfortu? Absolutnie nie – wystarczy tylko stosować kilka prostych reguł.  więcej »
 
 

Delegacja z Włoch gościła w Ełku

Data dodania: 2019-07-09
W terminie 4-7 lipca w Ełku gościła 30-osobowa delegacja z włoskiego partnerskiego miasta Orbassano. Głównym celem wizyty był międzynarodowy amatorski turniej siatkówki kobiet E ... więcej »
 
 

Daj się ponieść latynoskim rytmom już w piątek

Data dodania: 2019-07-09
Druga edycja Ełk Latin Festival i dwukrotnie większa liczba amatorów tańca. Od 12 do 14 lipca instruktorzy z Kuby, Hiszpanii, Dominikany, Niemiec i Polski będą prowadzić zajęcia tane... więcej »
 
 

Już od czwartku XII Mazurskie Zawody Balowe

Data dodania: 2019-07-09
Tegoroczne lato w Ełku nie mogłoby upłynąć bez zawodów balonowych. Ta niezwykle widowiskowa impreza odbywa się w naszym mieście już po raz dwunasty. więcej »
 
 

Edyta Wocial nową dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk

Data dodania: 2019-07-09
Wzbogacenie oferty kulturalnej, wykorzystanie bazy gminnej, organizacja wydarzeń – to najbliższe działania, które podejmie nowa dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk. Wcześniej, przez k... więcej »
 
 

Nie żyje nastolatek. Trwa śledztwo

Data dodania: 2019-07-08
Nastolatek był podopiecznym jednej z ełckich placówek opiekuńczo wychowawczych. Ciało w niedzielę znalazła pracująca tam osoba. więcej »
 
 

Dwie młode osoby po wypadku na Kilińskiego...

Data dodania: 2019-07-08
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę późnym wieczorem w na oznakowanym przejściu dla pieszych w Ełku przy ulicy Kilińskiego. Dwie młode, ranne o... więcej »
 
 

Elbrus zdobyty! Ełczanin na najwyższym szczycie...

Data dodania: 2019-07-08
Ełczanin Marek Radliński i giżycczanin Szymon Andruszkiewicz zdobyli Elbrus, najwyższy szczyt Kaukazu o wysokości 5642 m n.p.m. więcej »
 
 

Delegacja z partnerskiego Orbassano z wizytą w Ełku

Data dodania: 2019-07-08
W ostatnich dniach w Ełku gościła 30-osobowa delegacja z włoskiego partnerskiego miasta Orbassano. Głównym celem wizyty był międzynarodowy amatorski turniej siatkówki kobiet Ełk-Or... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1526
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat ełcki - powiat wschodniej części województwa warmińsko – mazurskiego z siedzibą w mieście Ełk. W skład powiatu liczącego 1112 km2 powierzchni wchodzą gminy: Ełk, Kalinowo, Prostki i Stare Juchy.

Powiat ełcki jest znaczącym ośrodkiem przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, spożywczego i drzewnego. Na jego terenie funkcjonuje podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Liczba mieszkańców powiatu szacowana jest na około 86 tysięcy. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola