Belka
Sobota, 2 Grudnia 2023   imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Euro Windows

 

Firma Handlowo Usługowa EURO WINDOWS powstała w 2011 roku, na bazie doświadczeń w sprzedaży oraz montażu nowoczesnych okien z PVC, DREWNO, ALUMINIUM oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku.

Od początku istnienia firma bardzo mocno postawiła nie tylko na jakość sprzedawanych okien ale również na solidność wykonania usługi montażu.

Obecnie firma zlokalizowana jest w Augustowie gdzie znajduje się centrum logistyczno-biurowe. W ciągu istnienia firma zdążyła sobie wypracować solidną markę oraz pozycję na rynku lokalnym.

Badania pokazują, że tak liczna ilość Klientów z polecenia spowodowana jest przede wszystkim bardzo wysoką jakością produktów, szeroką gamą asortymentu, dostosowaną do indywidualnych potrzeb kupujących oraz bardzo estetycznym wykonaniem produktów.

Kontakt

Tel: 87 643 34 30

Tel. kom: 503 990 993

Fax: 87 643 34 30

 

loading...
« powrót
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat ełcki - powiat wschodniej części województwa warmińsko – mazurskiego z siedzibą w mieście Ełk. W skład powiatu liczącego 1112 km2 powierzchni wchodzą gminy: Ełk, Kalinowo, Prostki i Stare Juchy.

Powiat ełcki jest znaczącym ośrodkiem przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, spożywczego i drzewnego. Na jego terenie funkcjonuje podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Liczba mieszkańców powiatu szacowana jest na około 86 tysięcy. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola