Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Są nauczyciele. Lekcji nie ma | Radio 5

 
Wszystkie szkoły w Ełku oraz prawie wszystkie przedszkola, oprócz "Bajki" i "Perełki". W gminie Ełk strajk w Rękusach, w pozostałych placówkach pogotowie strajkowe.Tak wygląda ogólnopolski protest pracowników oświaty w Ełku. Nauczyciele rano przyszli do pracy, jednak nie wykonują swoich obowiązków. Większość rodziców nie posłała swoich dzieci do szkoły. Niektóre maluchy pojawiły się ze swoimi opiekunami w ich pracy. Ełcki ratusz na bieżąco monitorował sytuację. W większości placówek dzieci nie było. Jednak zdarzały się szkoły, do których przyszło kilkoro uczniów. Warto wiedzieć, że protest nauczycieli jest bezterminowy. Co, jeśli nie dojdzie do porozumienia z rządem? Nie tylko egzaminy ósmoklasistów i gimnazjalne stają pod znakiem zapytania.

 


Radio 5
 
Data pliku video: 2019-04-08, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat ełcki - powiat wschodniej części województwa warmińsko – mazurskiego z siedzibą w mieście Ełk. W skład powiatu liczącego 1112 km2 powierzchni wchodzą gminy: Ełk, Kalinowo, Prostki i Stare Juchy.

Powiat ełcki jest znaczącym ośrodkiem przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, spożywczego i drzewnego. Na jego terenie funkcjonuje podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Liczba mieszkańców powiatu szacowana jest na około 86 tysięcy. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola